Головна > Утеплення і теплоізоляція > Утеплення покрівлі (дахів) >

Харків: Приклад утеплення старої плоскої покрівлі монолітним пінобетоном D200 і D600

З будь-яких питань щодо подібного утеплення / теплоізоляції плоских бетонних дахів монолітним пінобетоном у Харкові та області телефонуйте нам в будь-який день з 8-00 до 20-00, задавайте Ваші питання, уточнюйте інформацію, прицінюйтеся, заздалегідь плануйте роботи, кличте нас на свій об'єкт, щоб оглянути фронт робіт і визначитися з більш точними цінами:

Це ми на старій будівлі, яку нові господарі викупили під торговий центр і ремонтують. Нас запросили виконати утеплення старої плоскої покрівлі нашим монолітним пінобетоном, тому що це вигідніше в даному випадку на 50% (якщо порівнювати з утепленням базальтовою ватою з усіма комплектуючими матеріалами).

Довжина скату покрівлі - десять метрів. Різниця між верхньою та нижньою точками - метр десять. Тобто, ухил даху приблизно десять сантиметрів на метр (або 6 градусів). А це означає, що даний дах не такий вже й плоский.

Схематично, коротко покажемо Вам принцип утеплення даного конкретного об'єкту. В якості  паробар'єру під пінобетон замовник вирішив залишити старий рубероїд, який ще не втратив своєї цілісності та прослужить під пінобетоном ще дуже багато десятків років.

Дивіться короткий відео

по темі утеплення плоских бетонних дахів якісним монолітним пінобетоном нашого виробництва (нашим обладнанням):

(068) 592-51-31


Зателефонуйте або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
ViberMessengerWhatsappTelegramInstagram

Інженер-проектувальник розрахував, що для досягнення необхідної теплоізоляції покрівлі цієї будівлі товщина утеплювача при його коефіцієнті теплопровідності 0,06 повинна становити 20 - 25 см.

Ось ми і встановили маяки заввишки по 25 сантиметрів (вони в даному випадку з оцинкованого профілю).

І залили один шар товщиною 20 сантиметрів пінобетоном марки Д200, а поверх нього другий, більш щільний шар, товщиною 5 сантиметрів пінобетоном марки Д600.

Після нас на даний об'єкт зайдуть покрівельники та виконають наплавлення покрівлі рубероїдом прямо на наш пінобетон (після його висихання). А ми через пару днів переходимо на ось цей рівень нижче утеплювати стару плоску покрівлю так само.

Звертайтеся до нас у Харкові за подібним утепленням плоскої покрівлі найвигіднішим у всіх аспектах монолітним пінобетоном. Таке утеплення надійно та ефективно прослужить рівно стільки, скільки служитиме будівля.
 
Якщо Вас цікавить обладнання для виробництва якісного монолітного пінобетону - звертайтеся, можемо Вас навчити та супроводжувати Вашу діяльність, включаючи обслуговування обладнання та постачання витратних матеріалів.

Телефонуйте нам у Харкові або пишіть у месенджерах. Ми на зв'язку в будь-який день з 8-00 до 20-00:

(068) 592-51-31


Зателефонуйте або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
ViberMessengerWhatsappTelegramInstagram