Головна > Утеплення і теплоізоляція > Підлоги >

Харків: Приклад утеплення підлоги в старій квартирі монолітним пінобетоном - нашим обладнанням

З будь-яких питань щодо утеплення / теплоізоляції / стяжки підлог у Харкові та області телефонуйте нам у будь-який день з 8-00 до 20-00, задавайте ваші питання, уточнюйте інформацію, плануйте, кличте нас на свій об'єкт, щоб оглянути фронт робіт і визначитися з більш точними цінами і термінами:

Дивіться приклад утеплення підлоги

монолітним пінобетоном у старій квартирі на третьому поверсі

Ось таку саму звичайну поліетиленову плівку ми поклали під пінобетон у якості пароізоляції. І ось уже майже все гарненько залито. Тепер підлога буде тепла, надійна та довговічна.

Дивіться коротке відео

по темі утеплення / теплоізоляції підлоги нашим якісним та ефективним монолітним пінобетоном у Харкові та Україні:

Тут господарі вирішили зробити ремонт з переплануванням у студію і, природно, необхідно було замінити підлогу. А улаштування підлог у квартирах цього старого будинку схематично ось таке:

Ніяким іншим матеріалом всі питання з даною підлогою одномоментно та максимально вигідно вирішити не вийшло б. А цих питань було цілих шість:
 
- заповнити пустоти між балками;
- утеплити підлогу;
- не навантажувати міжповерхове перекриття;
- домогтися достатньої міцності, щоб не застосовувати ОСБ плити;
- вписатися в скромний загальний бюджет ремонту квартири;
- все зробити в найкоротші терміни (ми впоралися за 3 години).
 
 
Далі поверх пінобетону (після його висихання за пару днів) буде зроблена стяжка, тому як пінобетон досить легкий матеріал, і ходити по ньому небажано. А зверху на стяжку вже можна укладати паркет, ламінат або стелити лінолеум.

Ось ці дерев'яні бруси - це якби-то лаги, на яких лежать дуже старі скрипучі підлогові дошки. Під дошками - порожнечі, в яких засипане різне будівельне сміття.

Зрозуміло, будівельники демонтували дошки, вичистили сміття та відразу покликали нас заповнити пустоти нашим екологічним утеплювачем - монолітним пінобетоном марки D200:

(068) 592-51-31


Зателефонуйте або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
ViberMessengerWhatsappTelegramInstagram

Якщо у Вас подібна ситуація зі старою підлогою, то ось так її можна грамотно вирішити. Працюємо ми нашим запатентованим обладнанням, щоб отримати якісний монолітний пінобетон з найкращими показниками як матеріалу для утеплення.

Якщо Ви серйозно займаєтеся темою будівництва та ремонтів квартир і будинків, то таке обладнання мати досить вигідно, щоб постійно не звертатися до нас або до когось ще за сторонньою допомогою. Ми під замовлення виготовляємо таке обладнання, до того ж під Ваші індивідуальні запити, під необхідну Вам продуктивність (потужність), під різну напругу і так далі. Навчаємо, супроводжуємо та поставляємо витратні матеріали.
 
 
Телефонуйте, пишіть, ми на зв'язку в будь-який день:

(068) 592-51-31


Зателефонуйте або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
ViberMessengerWhatsappTelegramInstagram