Головна > Утеплення і теплоізоляція > Утеплення покрівлі (дахів) >

Харків: Обладнання для виробництва якісного пінобетону для утеплення плоскої покрівлі

З будь-яких питань щодо подібного утеплення / теплоізоляції плоских бетонних дахів монолітним пінобетоном у Харкові та області телефонуйте нам в будь-який день з 8-00 до 20-00, задавайте Ваші питання, уточнюйте інформацію, прицінюйтеся, заздалегідь плануйте роботи, кличте нас на Ваш об'єкт, щоб оглянути фронт робіт і визначитися з більш точними цінами:

Тут відбувається реставрація старої будівлі під торговий комплекс. Наша частина роботи - утеплення існуючої плоскої покрівлі шляхом заливки монолітного пінобетону.

По шлангах на дах подаються необхідні компоненти для отримання пінобетону безпосередньо на місці заливки. Тобто, перевага нашого пінобетону від звичайного (стандартного) в тому, що він готується не внизу на землі, а на даху.

Застосовуємо максимально якісний цемент і нашу запатентовану формулу отримання пінобетону. Це ви бачите частину обладнання, а в бочках - розчин білкового піноутворювача.

Дивіться коротке відео

по темі утеплення плоских бетонних дахів якісним монолітним пінобетоном нашого виробництва (нашим обладнанням):

(068) 592-51-31


або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
ViberMessengerWhatsappTelegramInstagram

Це робиться для того, щоб у ньому було якомога більше бульбашок повітря. Чим більше повітряних камер, тим тепліше матеріал за підсумком. А якби готовий пінобетон подавався знизу по шлангу, то безліч бульбашок полопалися б. І, як наслідок, пінобетон був би вже не таким теплим, як ось цей - наш.

Це ми вже заливаємо другий шар під наплавляєму м'яку покрівлю - більш щільним пінобетоном марки Д600 - товщиною 5 см.

А перший шар заливався товщиною 20 см маркою Д200, він в три рази легше.

Дивіться, якщо по ньому ходити, то він злегка промінается. Тому завжди при утепленні плоских покрівель необхідно зверху зробити стяжку більш міцним пінобетоном.

Це та частина обладнання нашого виробництва, в якому відбувається змішування компонентів для отримання на виході готового пінобетону. В цей агрегат під тиском надходить спеціальний цементний розчин, білковий піноутворювач і повітря. Саме тому наш пінобетон більш ефективний, ніж той, який у інших виробників подається в готовому вигляді по довгому шлангу.

Дуже часто в нас запитують, наскільки добре виходить так звана разуклонка пінобетоном на плоских дахах. Все досить просто і зручно робити. На даному об'єкті для зручності вирівнювання пінобетону ми встановили маяки з оцинкованого профілю.

Дивіться, тут скат покрівлі - 10 м.. Різниця між верхньою і нижньою точкою трохи більше 1 метра. Так що ухил даху десять сантиметрів на метрі - це взагалі просто.

Далі після нашої роботи з пінобетоном покрівельники будуть наплавляти покрівлю. Але це вже досить відомий всім процес. Ми ж - до Ваших послуг у Харкові та області з ефективного, надійного, економічного і довговічного утеплення плоскої покрівлі нашим якісним монолітним пінобетоном.

 

Якщо Вас цікавить обладнання з виробництва ось такого якісного та ефективного монолітного пінобетону, щоб так само, як і ми, надавати послуги з утеплення покрівель, перекриттів, підлог - звертайтеся, телефонуйте, пишіть, задавайте Ваші питання.

(068) 592-51-31


або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
ViberMessengerWhatsappTelegramInstagram